paź 14, 2016 Opublikował: Trol Intermedia / 0 komentarzy

Relacja z targów IT Future Expo

IT Future Expo, coroczne spotkanie B2B, poświęcone trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym odbyło się 7 i 8 września w Warszawie i gościło szerokie grono Specjalistów i Ekspertów z branży IT.  Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Cyfryzacji, Marszałka Województwa Mazowieckiego, a także Krajowej Izby Gospodarczej.

Nie zabrakło dużej dawki wiedzy i emocji. Łowcy talentów, nowoczesne technologie, wirtualna rzeczywistość, strefa 3D – to wszystko można było znaleźć właśnie podczas tegorocznych targów. Gościem Specjalnym wydarzenia był Łukasz Jakóbiak.

Całe wydarzenie rozpoczęła jak co roku Gala IT Future Awards, podczas której zostali wyłonieni Liderzy IT 2016 spośród 16 kategorii. Poniżej przedstawiamy zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu:

 • 9 LivesData z produktem NEC HYDRAstor w kategorii Backup&Storage Leader
 • Goyello z produktemARMS – Advanced Risk Managment Suite w kategorii BI Trends
 • LoVo z produktem BPM Barbara w kategorii BPM Leader
 • IT WORKS z rozwiązaniem Infrastructure as a Service w kategorii Cloud Computing
 • Statim Integrator z produktem Klaster Obliczeniowy HPC w kategorii Data Center Leader
 • 2ClickShop z rozwiązaniem w kategorii E-commerce Innovation
 • Soneta z Systemem ERP enova365 w kategorii ERP Trends
 • Ediko Sp. z o.o. z Aplikacją MPS Satellitew kategorii IndustryDedicated IT Solutions
 • Schneider Electric z produktem APC Smart UPS w kategorii InfrastructureInnovation
 • Sage z Serwisem internetowym E-AUDYTOR w kategorii Innowacja roku 2016
 • Airwatchz produktem VMWARE w kategorii IT Security
 • PZU S.A. z rozwiązaniem – Program Atlas w kategorii IT Servies Leader
 • Gromar z PlatformąLearnWayw kategorii Knowledge Management
 • Gromar z Serwisem Learning Zone w kategorii Mobile Trends
 • Adrem Software z OprogramowaniemNetCrunchw kategorii Network
 • Labbis z Systemem LOGAS do zarządzania dokumentami i procesami w kategorii Workflow Management

Podczas Gali odbyła się także debata ekspertów branżowych, dotycząca bezpieczeństwa w świetle nowych regulacji europejskich, którą poprowadzili ekperci z firmy EY.

Podczas targów, istotną rolę odegrało wydarzenie towarzyszące IT Future Congress. Konferencja goszczącakluczowych specjalistów branżowych poruszała tematy najnowszych nurtów, trendów i technologii informatycznych. Słuchacze mieli także możliwość zgłębienia wiedzy z zakresu aplikacji mobilnych i kształtowań zachowań Klientów, dzięki wystąpieniu Pana Grzegorza Pędzisza z Euro Banku S.A. Natomiast o skutecznym monitorowaniu i bezpieczeństwie sieci można było się dowiedzieć w prelekcji Pana Huberta Skrzypulca z firmy Axence. Nie zabrakło również tematyki Business Intelligence, elektronicznego obiegu dokumentów oraz wystąpień z zakresu rozwiązań software, jak i hardware.

Na uwagę zasługują również  Warsztaty ScrumDroid, w trakcie których uczestnicy mieli możliwość poszerzenia wiedzy w codziennej pracy projektowej, oraz lubiana przez wszystkich strefa relaksu w której każdy mógł skorzystać z masażu biurowego, wykonanego przez firmę Feelit!

Przeczytajcie co o wydarzeniu sądzą sami Wystawcy?

Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa i pokazania naszych systemów oraz rozwiązań IT na Targach IT Future Expo 2016. Liczba osób odwiedzających nasze stoisko i zainteresowanie naszymi produktami przekroczyło nasze oczekiwania. Dodatkowy plus należy się organizatorom za profesjonalizm i szybkie reagowanie na niespodziewane potrzeby wystawców ;) Śmiało możemy powiedzieć, że warto było się pojawić na Stadionie Narodowym w tym dniu!
Krzysztof Bieganowski, BPX S.A.


Bardzo dobrze zorganizowane wydarzenie, wygodna lokalizacja, dobrze dobrana grupa docelowa uczestników i zwiedzających. Mieliśmy możliwość zapoznać się z potencjalnymi klientami i partnerami. Oddzielnie chcemy podziękować Pure Expo za jakościową organizację targów. Polecamy targi wszystkim pracującym w branży IT.
Aleksandras Balionis, Labbis


Jako, że były to dla nas pierwsze targi z produktem GrandNode nie wiedzieliśmy czego tak naprawdę możemy się spodziewać. Była to inwestycja w ciemno. Niemniej jednak myślę, że możemy uznać targi za udane, organizacja stała na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a ilość osób odwiedzających na pewno przełoży się na zakładane przez nas korzyści.
Patryk Porabik, Unit-Soft Sp. z o.o.

Targi jak co roku: dobra organizacja, ciekawe prelekcje, szeroki zakres wystawców. Spotkaliśmy wiele ciekawych osób – mamy nadzieję, że niektóre kontakty przerodzą się w interesujące relacje biznesowe.
Barbara Pilawska, 2ClickShop


Bardzo dobrze zorganizowane targi. Odbyliśmy wiele interesujących spotkań zarówno z osobami z branży IT jak i z potencjalnymi Klientami.
Tomasz Kural, NVT


Udział w targach IT Future był dla nas cennym doświadczeniem. Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań IT oraz spotkania wielu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.
Maciej Majewski, SunnylineComputer Products Poland sp. z o.o.

Koniecznie zobaczcie wideo relację: https://www.youtube.com/watch?v=HP9We26BeXc

Więcej szczegółów już niebawem na stronie http://warszawa.itfuture.pl/
 

Patronaty
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trol Intermedia

Trol Intermedia 

więcej
patronaty
Opublikował: Trol Intermedia / 0 komentarzy

Relacja z targów IT Future Expo...

IT Future Expo, coroczne spotkanie B2B, poświęcone trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym odbyło się 7 i 8 września w Warszawie i gościło szerokie grono Specjalistów i...

Więcej
newsypatronaty
Opublikował: Trol Intermedia / 0 komentarzy

Meet Magento PL 2016 #mm16pl – relacja...

„The future of eCommerce is the person” to jedno zdanie z prelekcji biznesowej Alexandra Kitova oddaje klimat całego niezwykłego wydarzenia jakim było Meet Magento PL 2016. Konferencja odbyła...

Więcej
e-biznespatronaty
Opublikował: Trol Intermedia / 0 komentarzy

Psychologia sprzedaży, droga do sprawczości...

Sława i popularność jaka urosła wokół Pana Mateusza Grzesiaka, sprawiła, że sięgając po książkę „Psychologia sprzedaży” byłam pewna, że znajdę w niej wartościowe treści. Nie...

Więcej
newsypatronatytrendy
Opublikował: Trol Intermedia / 0 komentarzy

Komunikacja marketingowa 2030 – wywiad z aut...

Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja to książka Roberta Stępowskiego wydana przez wydawnictwo Słowa i Myśli - przeczytajcie wywiad z autorem! Adam...

Więcej
jak-promowac-e-skleptrendy
Opublikował: Trol Intermedia / 0 komentarzy

(Insta)gram szaleństwa – sprzedaż na Instagr...

Koniec 2015 oraz pierwsza połowa roku 2016 przyniosła ze sobą wiele innowacji w branży Social Media oraz e-commerce. Zmiany zaczęły postępować powoli, a rozpoczęło się, jak to bywa –...

Więcej
e-biznes
Opublikował: Trol Intermedia / 0 komentarzy

Video marketing nie tylko na You Tube...

Inteligentny człowiek się nie nudzi? W dzisiejszych czasach, w świecie w którym jesteśmy dosłownie zasypywani informacjami – czy nuda jest w ogóle możliwa? Wystarczy włączyć komputer,...

Więcej