sty 13, 2015 Opublikował: Informacja Prasowa / 0 komentarzy

Poznaj nominacje do Mobile Trends Awards 2014 oraz wystawców Targów Mobile-IT

Już za niecały miesiąc, w dniach 11-13 lutego branża mobilnych technologii oraz marketingu spotka się na Mobile Trends Conference, i Targach Mobile-IT. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ponad 300 uczestników, 30 prelegentów oraz 50 wystawców z całej Polski i Europy. 

Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu będziesz na bieżąco z najnowszymi i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w technologiach mobilnych, poznasz sposoby na rozkręcenie (lub ulepszenie) mobilnego biznesu i spędzisz czas w gronie najlepszych specjalistów i miłośników branży, mając szansę na cenny networking.

TRZY DNI WIEDZY I INSPIRACJI.

Konferencja Mobile Trends Conference 2015 to idealny sposób, aby zaczerpnąć inspiracji – zarówno w temacie mobilnych rozwiązań, podczas Business Day i Development Day, jak i inspiracji wykraczających poza ten obszar podczas Inspiration Day. Tego dnia wystąpią prelegenci o ogólnopolskiej sławie, a z ich prelekcji każdy będzie mógł wyciągnąć dla siebie coś cennego, ucząc się od najlepszych. Do grona poznanych już wcześniej prelegentów dołączyli w ostatnim czasie Jakub B. Bączek (złoty medalista mistrzostw świata jako trener mentalny i coach kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antiga) oraz Jerzy Zientkowski (mówca inspiracyjny, coach, mentor i trener z blisko 20-letnim doświadczeniem). Zapowiada się niezapomniane wydarzenie!

KRAKÓW KOPALNIĄ WIEDZY DLA INWESTORÓW.

 

Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT to najważniejsze wydarzenie w kraju dla przedstawicieli oraz miłośników mobilnych technologii. Targi odbędą się w dniach 12-13 lutego w EXPO Kraków, siedzibie Targów w Krakowie Sp. z o.o. – największego na południu Polski organizatora targów.

Targi Mobile-IT nieprzypadkowo odbywają się w Krakowie, mieście gdzie światowe firmy z branży IT tj. IBM, Motorola, czy Cisco posiadają swoje oddziały. To właśnie tu ulokowane jest centrum zaawansowanych usług biznesowych, co powoduje iż Kraków jest wyjątkowo atrakcyjnym miastem dla inwestorów. Wśród firm, które potwierdziły swój udział w lutowym wydarzeniu będzie można spotkać m.in.: Baramundi, Microsoft, STX Next, Infobip Sp. z o.o., K2 Search Sp. z o.o., Looksoft, Adquota, SMSAPI, Ready4S, Torus Solutions.

Już dziś warto dokonać rejestracji on-line na Targi (http://2015.mobiletrends.pl/rejestracja-zwiedzajacych), która pozwala na zakup biletu w promocyjnej cenie.

W ramach targów Mobile-IT nie mogłoby zabraknąć strefy startupów, która w tym roku realizowana jest wspólnie z Grupą Eurokreator, partnerem wydarzenia. W strefie tej przedstawiciele młodych, dobrze rokujących firm i autorzy nowatorskich projektów zaprezentują swoje pomysły i podzielą się doświadczeniem na szerokim forum osób związanych z branżą mobilną. Dzięki temu po raz kolejny Kraków stanie się polską Doliną Krzemową.

Targi Mobile-IT to kompleksowa platforma sprzedaży, promocji oraz komunikacji, dlatego już dziś warto zaplanować swój udział w wydarzeniu.

NAJLEPSZE PROJEKTY MOBILNE – MOBILE TRENDS AWARDS 2015!

 

12. lutego już podczas uroczystej gali już po raz czwarty wręczone zostaną statuetki Mobile Trends Awards. To prestiżowe nagrody przyznawane corocznie dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku. Znamy już pełną listę nominowanych do nagród, które przyznane zostaną w 16. kategoriach przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. W tym roku dołączyli do niej kolejni specjaliści – Filip Miłoszewski, Marek Przystaś oraz Marcin Zaremba.

Internauci również mają moc głosowania! Od 20 do 30 stycznia można oddawać głosy na swoich faworytów i zadecydować o tym, do kogo powędruje nagroda specjalna od internautów. Lista nominowanych oraz głosowanie będzie dostępne na http://www.2015.mobiletrends.pl/glosowanie. Sponsorami wydarzenia są Bank Zachodni WBK, baramundi software AG, STX next, SAP, mobee dick oraz SMSAPI. Po gali rozdania nagród odbędzie się SAP networking party – impreza, której głównym partnerem jest firma SAP. Patronat medialny nad wydarzeniem objęty został przez prawie 30 serwisów (oprócz Kliniki Ecommerce także Onet, Wirtualna Polska, radio Eska.. i wiele innych). Organizatorami wydarzenia są ClickMaster Polska oraz Targi w Krakowie.

Wciąż są dostępne bilety zarówno dla uczestników konferencji jak i dla zwiedzających targi. Cena oraz szczegóły na www.2015.mobiletrends.pl odpowiednio w zakładce Konferencja lub Targi.

11-13 lutego 2015 – Mobile Trends Conference
12-13 lutego 2015 – Targi Mobile-IT
12 lutego 2015 – Gala Mobile Trends Awards
EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

PatronatyWydarzenia
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacja Prasowa

Informacja Prasowa 

więcej
e-biznesprawo-e-commerce
Opublikował: Informacja Prasowa / 0 komentarzy

Reklamacje w sklepie internetowym: co warto wiedzi...

Każdemu sprzedawcy zdarza się otrzymać od klienta reklamacje w związku z wadą zamówionego towaru. Warto w takiej sytuacji znać zarówno swoje prawa, jak i obowiązki wobec konsumenta, by nie...

Więcej
patronatytrendywydarzenia
Opublikował: Informacja Prasowa / 0 komentarzy

RETAIL CHANNELS 360° FORUM – gotowi?...

Już za miesiąc - RETAIL CHANNELS 360° FORUM! Impreza odbędzie się 19-20 października 2016 r. w Hotelu Courtyard by Marriott, Warszawa Temat przewodni eventu to: Optymalizuj sprzedaż...

Więcej
patronatywydarzenia
Opublikował: Informacja Prasowa / 0 komentarzy

Konferencja eDelivery...

Konferencja eDelivery 2016, czyli wszystko na temat logistyki oraz obsługi klienta w e-handlu 27 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się konferencja eDelivery. Impreza ma na celu...

Więcej
patronaty
Opublikował: Informacja Prasowa / 0 komentarzy

Zapraszamy do Poznania!...

Rejestracja na piątą już edycję konferencji Meet Magento Polska właśnie ruszyła! Konferencja zorganizowana przez entuzjastów i dedykowana społeczności Magento odbędzie się w dniach 19-20...

Więcej
patronaty
Opublikował: Informacja Prasowa / 0 komentarzy

IV Targi IT Future Expo – jesteście gotowi?...

IT Future Expo to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom przed którymi stoi obecnie rynek IT. Idea targów...

Więcej
e-biznesjak-promowac-e-sklep
Opublikował: Informacja Prasowa / 0 komentarzy

E-wakacje Polaków...

Z badania Ipsos Polska[1] wynika, że w tym roku 17,3 mln naszych rodaków uda się na wakacje, z czego około ¾ będzie odpoczywać w kraju. Zbliża się kulminacyjny okres dla branży...

Więcej