kwi 27, 2015 Opublikował: Bartosz Bodnar / 0 komentarzy

Twój pierwszy sklep internetowy

Chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie, ale obawiasz się wydatków na stworzenie strony lub nie wiesz jak się za to zabrać? Na początek skorzystaj z platformy FairSquare.com, która ułatwi Ci pracę.

Czasy zakupów online

Internet stał się wielką galerią handlową. Ktokolwiek chce w dzisiejszych czasach utrzymać płynność sprzedaży i dotrzeć do szerokiego grona klientów, musi zaistnieć w sieci. Potwierdzają to dane z raportu Gemius, który pokazuje, że aż 46% z ponad 22 milionów polskich internautów kupuje online.

Za popularnością e-zakupów idzie także wzrost liczby sklepów działających w internecie. Jak podaje portal Evigo, na naszym rynku działa już 31 tysięcy e-sklepów. Najczęściej handlują one odzieżą, elektroniką, sprzętem AGD, a także książkami i kosmetykami.

Tendencje wzrostowe utrzymają się także w tym roku, a to za sprawą rozwoju m-commerce, czyli handlu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Specjaliści szacują, że rynek poszerzy się o kolejne 20%.

Załóż swój sklep za darmo

Jeśli zajmujesz się handlem lub planujesz to zacząć, chyba nie potrzebujesz już większej ilości argumentów. Chcąc rozwijać swój biznes wręcz musisz zaistnieć w sieci! Do tego posłuży ci twój własny sklep internetowy.

Witrynę możesz stworzyć samodzielnie od podstaw na własnej domenie i serwerze. To rozwiązanie niezwykle skomplikowane technicznie i wymagające sporych nakładów pieniężnych: musisz opłacić programistów i grafików, opiekować się serwerami, a także cały czas czuwać nad działalnością platformy. Na plus takiego rozwiązania trzeba policzyć absolutną wolność w zakresie formy sprzedaży i rozwiązania systemowego. Na minus – obciążenie w zakresie utrzymania i promocji strony.

Wsparcie dla e-handlowców

Jeżeli nie masz środków, umiejętności lub po prostu czasu, by zajmować się powyższymi aspektami działalności e-sklepu, skorzystaj z gotowych rozwiązań. Jednym z nich jest platforma sprzedażowa FairSquare.com, przeznaczona zarówno dla handlujących przedmiotami, jak i usługami.

Jej główne założenie jest proste: maksymalnie ułatwić sprzedaż przez internet. Twórcy FairSquare.com stworzyli kompletne narzędzie do e-handlu, które w kilka minut pozwoli ci się zarejestrować, opublikować pierwszą ofertę i nawiązać interakcję z klientami.

Nowoczesne rozwiązania

Dzięki nowoczesnym technologiom, w tym geolokalizacji, FairSquare.com umożliwia sprzedającym tworzenie precyzyjnych ofert skierowanych do dokładnie zdefiniowanej grupy docelowej. Co więcej, dzięki zaawansowanym statystykom oferenci mogą sprawdzić, kto najchętniej sięga po ich produkty lub usługi i jeszcze celniej promować swój asortyment.

Ważnym elementem FairSquare.com są tzw. krótkoterminowe oferty On Air. Wyświetlają się tym klientom zainteresowanym twoją ofertą, którzy przebywają w pobliżu twojego sklepu lub salonu. Jeśli twoja restauracja w konkretnym przedziale godzin świeci pustkami, wystaw ofertę On Air i zamiast tracić – zarabiaj.

Profity dla biznesu

Korzystanie z usług FairSquare.com niesie ze sobą także profity finansowe. Rejestracja i prowadzenie konta są tu całkowicie darmowe – płacisz jedynie indywidualnie ustalaną prowizję od sprzedaży. Co więcej – twórcy inwestują w promocję Twoich ofert w wielu kanałach, m.in. na Facebooku.

FairSquare.com to więc idealne narzędzie do sprzedaży i promocji marki z zerową barierą wejścia. Nie tylko dla początkujących e-handlowców, lecz także dla tych, którzy szukają wsparcia dla swojego biznesu.

Źródło: www.fairsquare.com/pl

E-biznesPromocja e-sklepu
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bartosz Bodnar

Bartosz Bodnar 

więcej
e-biznesjak-promowac-e-sklep
Opublikował: Bartosz Bodnar / 0 komentarzy

Twój pierwszy sklep internetowy...

Chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie, ale obawiasz się wydatków na stworzenie strony lub nie wiesz jak się za to zabrać? Na początek skorzystaj z platformy FairSquare.com, która ułatwi...

Więcej
e-biznes
Opublikował: Bartosz Bodnar / 0 komentarzy

Remedium na rentowną sprzedaż online – FairS...

Jeśli rynek e-commerce ma się rozwijać w takim tempie jak do tej pory, potrzebuje innowacyjnych narzędzi. Jednym z nich jest nowoczesna platforma sprzedażowa FairSquare.com, która odpowiada nie...

Więcej